خرید بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی 

قیمت : 99000 تومان

برند : خانواده باهوش من

خرید پستی بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی 

قیمت بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی 

برای خرید و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.

بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی

این محصول ، مجموعه ای از حروف انگلیسی چوبی است که به شکل کارکتر یک خرس در حالت ها و لباس های مختلف و به صورت فانتزی طراحی شده است و به وسیله چسبی که در قسمت پشت هر کدام قرار گرفته است به راحتی بر روی سطوح مختلف چسبیده می شوند و خاصیت استیکری دارند . کودکان با استفاده از این اسباب بازی می توانند به راحتی با شکل حروف انگلیسی آشنا شده و حرف اول اسم هر حیوان را به زبان انگلیسی آموزش ببینند و به جمله سازی های ساده و ابتدایی بپردازند. تعداد قطعات این محصول ، 108 عدد است . از هر 26 حرف انگلیسی ، 4 عدد وجود دارد و 4 عدد هم قطعه عروسکی به شکل خورشید ارائه شده است .

این محصول ، مجموعه ای از حروف انگلیسی چوبی است که به شکل کارکتر یک خرس در حالت ها و لباس های مختلف و به صورت فانتزی طراحی شده است و به وسیله چسبی که در قسمت پشت هر کدام قرار گرفته است به راحتی بر روی سطوح مختلف چسبیده می شوند و خاصیت استیکری دارند . کودکان با استفاده از این اسباب بازی می توانند به راحتی با شکل حروف انگلیسی آشنا شده و حرف اول اسم هر حیوان را به زبان انگلیسی آموزش ببینند و به جمله سازی های ساده و ابتدایی بپردازند. تعداد قطعات این محصول ، 108 عدد است . از هر 26 حرف انگلیسی ، 4 عدد وجود دارد و 4 عدد هم قطعه عروسکی به شکل خورشید ارائه شده است .

تصاویر بیشتر

خرید بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی ارزان , بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی با قیمت ارزان , خرید پستی بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی, خرید بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی با قیمت 99000 ,خرید بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی فقط 99000 ,خرید خانواده باهوش من بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی , kharid online بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی , kharid بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی arzan , qeymat بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی , بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی , تخفیف برای بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی , تخفیف ویژه بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی , بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی با تخفیف ویژه , خرید ویژه بازی آموزشی خانواده باهوش من مدل حروف انگلیسی خرسی

تخفیف انگلیسی ,حروف ,بازی ,باهوش ,خانواده ,آموزشی ,حروف انگلیسی ,خانواده باهوش ,باهوش من ,مدل حروف ,من مدل ,بازی آموزشی خانواده ,آموزشی خانواده باهوش ,انگلیسی آموزش ببینند ,بپردازند  تعداد قطعاتمنبع

تابلو شاسی گالری استاربوی طرح Juggernaut مدل بازی Dota 2

آینه ایران گلسکو مدل Frana

جوراب شلواری دخترانه پلیزمام مدل k90

کفش دخترانه طرح خرگوشی کد 2154

کفش راحتی نوزادی کد SO_BLPS44

هودی دخترانه طرح خرگوش نقاش کد F266

ست تی شرت و شلوارک پسرانه مدل ON01

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

حمل خودرو با وینچ نیاز مطلب برنامه هک گوشی درب شیشه ای کسب درامد سایت جدید Bentleygilj28 local The Big Bang Theory وبلاگ آژانس مسافرتی و هواپیمایی آرزوی آسمان آبی دانلودستان رشته فوتسال